Autor: kursyi0 dnia 17 gru 2014

https://www.youtube.com/watch?v=gSht2WC335Q

Mlm to biznes, w którym towar jest rozpowszechniany za pośrednictwem działających na własną rękę partnerów.
Firma nie wkłada pieniędzy w reklamę czy też hurtownikó1), w rezultacie partnerzy są w stanie wypracować o wiele więcej aniżeli robiąc np. na zwykłej posadzie. W marketingu sieciowym nie ma groźby utraty kasy. Nie wykładamy tu niebezpiecznych sum, czyli można powiedzieć, że jest to biznes dla każdego, przynajmniej jeżeli o to chodzi.
W marketingu wielopoziomowym każdy ma równe szanse, żeby dojść do celu. Pomimo wszystko, iż działamy w grupach – do współpracy wprowadzają nas inni dystrybutorzy, którzy zarabiają wynagrodzenie z naszego obrotu – to zawsze jesteśmy w stanie wygenerować więcej niż oni. Ogranicza nas tylko nasz umysł.
Plany wynagrodzeń w marketingu sieciowym są opracowane w taki sposób, aby nagradzać każdego należnie – czyli wg efektów. Im większy wyrabiasz obrót tym więcej otrzymujesz. Im lepiej dbasz o zespół}, tym lepiej zarabiasz.
Marketing sieciowy początku zarabiasz mało, ale im większy obrót tym większa prowizja – większy procent prowizji. Firma wypłaca ogromne bonusy, nawet samochody na własność, finansuje wyprawy, itp.
W mlm za wszystko odpowiadasz jedynie przed sobą. Nie ma tu nikogo kto kazałby Ci coś wykonać, albo poganiał i skłaniał do pracy. To ty jesteś własnym panem. Jeżeli wiesz, że chcesz pracować w network marketingu to ten biznes jest dla Ciebie, ale jeżeli nie pewności czy będziesz miał nastrój robić to co wskaże Ci twój sponsor to chyba sobie daj spokój.
W aktualnych czasach kiedy to Internet jest niezwykle powszechny jest do pomocy wiele aplikacji i systemów mlm, które bardzo przyspieszają pracę w mlm i dzięki nim wiemy jak zarobić przez internet. Dla przykładu mlm-system.pl to profesjonalne rozwiązanie dla każdej osoby, która chce działać w mlm z użyciem Internetu. Warto przetestować. Ten program posiada masę dodatkowych dodatków i przyspiesza pracę nawet kilkukrotnie, ale najważniejsze jest to że odciąża Cię w około 95% czynności, jakie zwyczajowo musiałbyś zrobić.


Napisz komentarz :-
*